TP Link

TP Link

Giga Switch TP Link TL-SG1016PE 8xPoE

192.15€ Brez DDV: 157.50€

Gigabitno Stikalo PoE Switch TP Link TL-SG1016PE z 8xPoE izhodom standarda 802.3af/at avto detekcijo in porabo celotne moči 110W oz 30W na pristanišče, možnost montaže rack ..

TP Link

Optični pretvornik TP Link M100CM

35.99€ Brez DDV: 29.50€

Multimode optični pretvornik proizvajalca TP Link M100CM optika 2x do 2km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link M100CM Two Multimode 50/125μm, 62.5/125μm 2km Stand..

TP Link

Optični pretvornik TP Link M200CM

51.85€ Brez DDV: 42.50€

Multimode optični pretvornik proizvajalca TP Link M200CM optika 1x do 0.5km, 1x RJ45 10/100/1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link M200CM Multimode 1000Mbps - 0.5km 0.5 (50/1..

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC110CS

36.60€ Brez DDV: 30.00€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca TP Link MC110CS optika 2x do 20km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link MC110CS Two Singlemode do 20km Standard IEEE 802..

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC210CS

56.73€ Brez DDV: 46.50€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca TP Link MC210CS optika 1x do 15km, 1x RJ45 1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link MC210CS Singlemode 1000Mbps - 15km Standard IEEE 8..

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC220L

27.45€ Brez DDV: 22.50€

Univerzalni optični pretvornik proizvajalca TP Link MC210L brez SFP modula, optika 0.55-10km, RJ45 only 1Gbps za vlakno avto 1Gbps Tx-Rx Model TP Link UNI MC210L Več info izdelka..

TP Link

PowerLine komplet TP-Link TL-PA7020PKIT

76.25€ Brez DDV: 62.50€

TP-Link Powerline gigabit komplet TP-Link TL-PA7020PKIT adapter dva kosa standarda AV1000 Mbps, adapterja imata vgrajeno stikalo z 2x vrati GLAN Konektorji in vmesniki ..

TP Link

Smart GSwitch TP Link TL-SG105

25.62€ Brez DDV: 21.00€

Smart GSwitch TP Link TL-SG105E..

TP Link

TP Link kontroler WiFi AC50 do 50AP

57.95€ 63.44€ Brez DDV: 47.50€

Današnja podjetja od svojih brezžičnih omrežij zahtevajo vedno večjo fleksibilnost in varnost, da bodo lahko sledili svetu, v katerem se stvari hitro premikajo. Nova serija Auranet..

TP Link

TP Link Router LTE MR200 dual 2.4G/5G

114.07€ 115.90€ Brez DDV: 93.50€

TP Link mobilni LTE 4G Router Archer MR200 z vgrajenim mobilnim modemom LTE in dual sistemom WiFi 2.4G in 5G AC MIMO Konektorji in vmesniki WAN hitrost:  (1) 10 / 10..

TP Link

TP-Link 2x Deco E4 Smart Home Mesh Wi-Fi

82.96€ 89.67€ Brez DDV: 68.00€

Konektorji in vmesniki WAN hitrost:  (1) 10 / 100Mbps Hitrost LAN:  (1) 10 / 100Mbps Fizične lastnosti Namen:  Notranjost Gumbi:  Ponastaviti ..

TP Link

TP-Link 2x Deco M4 Smart Home Mesh Wi-Fi

131.76€ 141.52€ Brez DDV: 108.00€

Deco M4 je najpreprostejši način, da zagotovite močan Wi-Fi signal v vseh kotičkih vašega stanovanja do 2800 kvadratnih čevljev (2 pakiranja). Brezžične povezave in dodatni Etherne..

TP Link

TP-Link 2x Deco M5 Smart Mesh Home Wi-Fi

195.20€ 204.35€ Brez DDV: 160.00€

Deco M5 uporablja več enot, ki skupaj sodelujejo pri zamenjavi usmerjevalnika in ustvarjanju brezžičnega Wi-Fi-ja v vsaki sobi. Vsak mrežasti usmerjevalnik Deco lahko deluje neodvi..

TP Link

TP-Link 2x Deco M9+ Smart Home Mesh Wi-Fi

306.22€ 317.20€ Brez DDV: 251.00€

Konektorji in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 / 1000Mbps + (1) 10/100 / 1000Mbps LAN / WAN Gigabitni LAN:  Da USB:  Da Fizične lastnosti Namen: ..

TP Link

TP-Link 2x Deco P9 Smart Home Mesh Wi-Fi

218.38€ 231.80€ Brez DDV: 179.00€

Električne in brezžične povezave sodelujejo pri prenosu podatkov med enotami Deco. Skupna hitrost omrežja se močno izboljša v primerjavi z uporabo samo Wi-Fi-ja. Prenos skozi ste..

TP Link

TP-Link 3x Deco E4 Smart Home Mesh Wi-Fi

121.39€ 126.27€ Brez DDV: 99.50€

Konektorji in vmesniki WAN hitrost:  (1) 10 / 100Mbps Hitrost LAN:  (1) 10 / 100Mbps Fizične lastnosti Namen:  Notranjost Gumbi:  Ponastaviti ..

TP Link

TP-Link 3x Deco M4 Smart Home Mesh Wi-Fi

187.27€ 197.64€ Brez DDV: 153.50€

Konektorji in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 / 1000Mbps + (1) 10/100 / 1000Mbps LAN / WAN Gigabitni LAN:  Da Fizične lastnosti Namen:  Notranjost ..

TP Link

TP-Link 3x Deco M5 Smart Mesh Home Wi-Fi

274.50€ 286.70€ Brez DDV: 225.00€

Konektorji in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 / 1000Mbps + (1) 10/100 / 1000Mbps LAN / WAN Gigabitni LAN:  Da USB:  Da Fizične lastnosti Namen: ..

TP Link

TP-Link 3x Deco P9 Smart Home Mesh Wi-Fi

316.59€ 326.35€ Brez DDV: 259.50€

Konektorji in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 / 1000Mbps + (1) 10/100 / 1000Mbps LAN / WAN Gigabitni LAN:  Da Fizične lastnosti Namen:  Notranjost ..

TP Link

TP-Link CAP1750 WiFi AP 450M+1300M

152.50€ 161.65€ Brez DDV: 125.00€

Naprava cpe wifi Napajalnik 12V / 1.5A Montažni komplet..

TP Link

TP-Link Deco E4 Smart Home Mesh Wi-Fi

52.77€ 56.12€ Brez DDV: 43.25€

Deco E4 je najlažji način, da zagotovite močan Wi-Fi signal v vseh kotičkih vašega doma, do površine 4000 kvadratnih metrov. Brezžična povezljivost in dodatna Ethernetna nadomestna..

TP Link

TP-Link Deco M4 Smart Home Mesh Wi-Fi

68.32€ 73.20€ Brez DDV: 56.00€

Deco M4 je najpreprostejši način, da zagotovite močan Wi-Fi signal v vseh kotičkih vašega stanovanja do 2800 kvadratnih čevljev. Brezžične povezave in dodatni Ethernet backhaul sku..

TP Link

TP-Link Deco M5 Smart Mesh Home Wi-Fi

103.70€ 107.97€ Brez DDV: 85.00€

Deco M5 uporablja več enot, ki skupaj sodelujejo pri zamenjavi usmerjevalnika in ustvarjanju brezžičnega Wi-Fi-ja v vsaki sobi. Vsak mrežasti usmerjevalnik Deco lahko deluje neodvi..

TP Link

TP-Link Deco M9+ Smart Home Mesh Wi-Fi

195.20€ 205.57€ Brez DDV: 160.00€

Deco je najpreprostejši način, da zagotovite močan Wi-Fi signal v vsakem kotičku vašega stanovanja do 4500 kvadratnih metrov. Uživajte v hitrem in varnem tripojasnem brezžičnem omr..

TP Link

TP-Link GSwitch SG1210P SFP GE 8PoE

103.09€ 106.75€ Brez DDV: 84.50€

TP-Link GSwitch SG1210P SFP GE 8PoE..

Prikazujem 1 do 25 od 49 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več