UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D

0.58€

Brez DDV: 0.48€

UltiMode Optični kabel 4x G.652.D, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm

  • Model UNI SM4_G.652.D
  • Podrobne specifikacije KLIK
  • 4x singlemode, ITU-T G.652.D
  • Univerzal notranji - zunanji
  • Zaščita gel-polnitev, preja, plašč LSZH
  • IL < 0.36 dB/km at 1310 nm
  • < 0.22 dB/km at 1550 nm
  • Premer kabla 6.00 mm
  • Delavna temperatura -40°C / +60°C
  • Standard GB13993.3-2001
  • Teža 38kg / km
Default
Image Label UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D
Product Name UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D
Small Image Label UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D
URL Key ultimode-opticni-kabel-uni4sm-g-652-d
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več