Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€

Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m

  • Model Opton Pigtial ST-PC MM
  • Multimode Simplex OM2
  • Navedena cena za en priključek
  • Kablel 0.9mm dolžina 1m
Default
Image Label Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m
Product Name Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m
Small Image Label Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m
URL Key opton-pigtail-st-pc-0-9-mm-om2-1m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več