Kabli

Priključni solarni kabel MC4 2.5mm 10M

29.28€ Brez DDV: 24.00€

..

Solarni kabel podaljšek 2xMC4 6mm 5M

29.89€ Brez DDV: 24.50€

..

Ubiquiti

Ubnt UniFi DAC kable 10Gbps 2m Black

29.89€ Brez DDV: 24.50€

UDC-2 je cenovno najučinkovitejši način za povezavo dveh naprav SFP / SFP + (stikala, usmerjevalniki, strežniki ...) za kratke razdalje - do 2 m . Zagotavljajo poceni rešitev z niz..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 5M

30.50€ Brez DDV: 25.00€

MaxLink most pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali dru..

Mikrotik

MikroTik SFP/SFP+ patch DA0001 10G

30.50€ 33.55€ Brez DDV: 25.00€

-9%

Mikrotik optični patch kabel DA0001 1m 10Gbit prilagojen za Mikrotik strežnik naprave CRS in CCR za direktne povezave v omrežnih omarahNeposredni direkten patch kabel se uporablja ..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x SC MM OM3 2m

31.72€ Brez DDV: 26.00€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli SC MM OM3 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial SC MM Singlemode 12x kabel OM3 Komplet color priključni k..

Mikrotik

Mikrotik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ 1M

31.72€ Brez DDV: 26.00€

Mikrotik DAC Q+ brez težav poveže dve stikali CRS326-24S +2Q +RM - ta kabel ima vgrajene module QSFP +, priključite za hitrosti! SFP+. Kabel je dolg 1 meter in je prilagodljiv, tak..

Mikrotik

MT XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 DAC cable 1m

31.72€ Brez DDV: 26.00€

Objavljamo nove kable za neposredno pritrjevanje, ki podpirajo ne samo SFP 1G in SFP + 10G, temveč tudi standard 25G SFP28! Z novimi kabli za neposredno pritrjevanje dobite več fun..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x ST MM OM3 2m

32.33€ Brez DDV: 26.50€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli ST MM OM3 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial ST MM Singlemode 12x kabel OM3 Komplet color priključni k..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 30m

32.33€ Brez DDV: 26.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 30m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC-LC UPCMulti..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x LC MM OM3 2m

32.64€ Brez DDV: 26.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC MM OM3 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial LC MM Singlemode 12x kabel OM3 Komplet color priključni k..

Opton

Opton DAC kabel QSFP+ 40G 1M

32.94€ Brez DDV: 27.00€

Opton DAC povezovalni kabel za neposredno pritrditev QSFP+, dolžine 1m, gre za bakreni Cu bridge kabel, zaključen z moduli QSFP+. Je odlična rešitev za povezovanje naprav KO omari ..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x LC SM ZK-9 2m

33.55€ Brez DDV: 27.50€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC SM ZK-9 OS2 Singlemode 9/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial LC SM Singlemode 12x kabel ZK-9 OS2 Komplet color pri..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x LC MM OM4 2m

33.86€ Brez DDV: 27.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC MM OM4 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial LC MM Singlemode 12x kabel OM4 Komplet color priključni k..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x SC MM OM4 2m

33.86€ Brez DDV: 27.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli SC MM OM4 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial SC MM Singlemode 12x kabel OM4 Komplet color priključni k..

Solarni kabel podaljšek 2xMC4 2.5mm 10M

34.77€ Brez DDV: 28.50€

..

Priključni solarni kabel MC4 4mm 10M BR

35.38€ Brez DDV: 29.00€

..

Ubiquiti

Ubnt UC-DAC-SFP28 kable SFP28 0.5m

36.60€ Brez DDV: 30.00€

UC-DAC-SFP28 je prvi Ubiquitijev kabel DAC, zaključen z moduli SFP28 . Kabel je 0,5 m , bele barve in z zunanjim premerom le 4,5 mm . Primeren je za povezovanje aktivnih elementov..

Manufacturer

Kabel Koax CCTV-R59 0.59/3.7 100m

37.52€ Brez DDV: 30.75€

RF Koaksialni kabel Satec premera 0.59/3.7mm, 75Ω osnovni CCTV inštalacijski kabel, izgube pri 470/860MHz 0.23/0.32dB Model CCTV-R59-100 Premer jedro/plašč - 0.59 / 3.7mm Impeda..

Manufacturer

Kabel Koax KTH 59 DIGI - 100m

37.52€ Brez DDV: 30.75€

RF Koaksialni kabel premera 4.50 mm, 75Ω osnovni inštalacijski kabel, kolut 100m Model KTH 59 DIGI Premer jedro/plašč 0.65 / 4.30mm Impedanca 75Ω Capacitivnost 50-58pF/m Slab..

Mikrotik

MikroTik SFP/SFP+ patch DA0003 10G

39.04€ 40.87€ Brez DDV: 32.00€

-4%

Mikrotik optični patch kabel DA0003 3m 10Gbit prilagojen za Mikrotik strežnik naprave CRS in CCR za direktne povezave v omrežnih omarahNeposredni direkten patch kabel se uporablja ..

Opton

Opton DAC kabel QSFP+ 40G 3M

39.04€ Brez DDV: 32.00€

Opton DAC povezovalni kabel za neposredno pritrditev QSFP+, dolžine 3m, gre za bakreni Cu bridge kabel, zaključen z moduli QSFP+. Je odlična rešitev za povezovanje naprav KO omari ..

MaxLink

MaxLink kabel 25G SFP28 DAC DDM 3m

40.26€ Brez DDV: 33.00€

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasiven, je hitra in poceni rešitev za enostavno povezavo dveh omrežnih aktivnih stikalnih / usmerjevalnih elementov s hitrostjo 25 Gbps brez potrebe p..

Mikrotik

MT XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 DAC cable 3m

40.26€ Brez DDV: 33.00€

Objavljamo nove kable za neposredno pritrjevanje, ki podpirajo ne samo SFP 1G in SFP + 10G, temveč tudi standard 25G SFP28! Z novimi kabli za neposredno pritrjevanje dobite več fun..

Priključni solarni kabel MC4 6mm 10M

40.87€ Brez DDV: 33.50€

..

Prikazujem 251 do 275 od 383 (16 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več