Kabli

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI8SM G.652.D - 2km

1,293.20€ Brez DDV: 1,060.00€

UltiMode Optični kabel 8x G.652.D, univerzalni gel polnjen, kolut 2km za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI SM4_G.652.D - 2km Podrobne specifi..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x FC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode FC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xFC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x LC SM-D 1.5m

7.93€ Brez DDV: 6.50€

Ultimode kvaliteten 2xLC SM Singlemode PC-555D, jedro vlakna 9/125 Dulex G 652.D dolžine 1m Model UM Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x LC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Ultimode LC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x SC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/UPC SM Singlemode PC-511S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xSC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x SC/APC SM-D 5m

12.81€ Brez DDV: 10.50€

Ultimode kvaliteten 2xLC APC SM Singlemode PC-522D, jedro vlakna 9/125 Dulex G 652.D dolžine 5m Model UM Pacth 2xSC APC SM Singlemode Duplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/FC SM-S 1m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-513S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/FC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/LC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-515S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/LC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Prikazujem 376 do 383 od 383 (26 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več