Opton Patch OM2 LC-SC MM 1m

6,71 € 5,50 €
SKU
1987
Opis:
Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM2 LC-SC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 1m
  • Model Opton Pacth OM2 LC-SC MM
  • Multimode Duplex 50/125um
  • Kablovje Multi duplex
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton Patch OM2 LC-SC MM 1m
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat