Opton Patch OM3 SC-LC MM 5m

12,20 € 10,00 €
SKU
2014
Opis:
Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 5m
  • Model Opton Pacth OM3 SC-LC MM
  • Multimode Duplex 50/125um
  • Kablovje Multi duplex OM3
Več informacij
Proizvajalec Opton
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton Patch OM3 SC-LC MM 5m
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat