Opton Patch SC/UPC SM-S 0.5m

3,66 € 3,00 €
SKU
1916
Opis:
Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m
  • Model Opton Pacth SC SM
  • Singlemode Simplex 9/125 3mm
  • Kablovje LSZH 3mm
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton Patch SC/UPC SM-S 0.5m
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat