Opton SFP DF31-LC MM 2km 1.25G

15,86 € 13,00 €
SKU
2171
Opis:
Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode optično povezavo
  • Model OPT SFP DF31-LC MM 1.25G
  • MultiMode priključek do 2km
  • Optična priključek 2x LC 1.25G
  • Pretvornik 1310nm dual LC
  • DDM (Digital Diagnostic Monitoring) Ne vključuje
  • Podpora v Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax,
  • Tp-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry etc.
  • Certifikati opreme Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
  • Teža 0.25 kg
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton SFP DF31-LC MM 2km 1.25G
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat