Opton SFP DF85-LC MM 500m 1.25G

14,64 € 12,00 €
SKU
2169
Opis:
Opton optični modul SFP F85-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode optično povezavo
  • Model OPT SFP DF85-LC 1.25G
  • MultiMode priključek do 500m
  • Optična priključek 2x LC 1.25G
  • Pretvornik 850nm dual LC
  • DDM (Digital Diagnostic Monitoring) Ne vključuje
  • Podpora v Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax,
  • Tp-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry etc.
  • Certifikati opreme Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
  • Teža 0.25 kg
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton SFP DF85-LC MM 500m 1.25G
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat