Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G DDM

19,22 € 15,75 €
SKU
2467
Opis:
Opton optični modul SFP WDM31-SC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo
  • Model OPT SFP WDM31-SC SM 1.25G T1310
  • MultiMode priključek do 3km / 10dB
  • Optična priključek 1x SC 1.25G
  • Podpora SM 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
  • Pretvornik WDM 1310/1550nm single SC
  • DDM (Digital Diagnostic Monitoring) Vključuje
  • Podpora v D-Link, TP Link, Mikrotik, Planet...
  • Teža 0.25 kg
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G DDM
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat