Splitter PLC 1-2 ST1 SM 0.9 1M

14,64 € 12,00 €
SKU
2090
Opis:
Opton PLC Splitter pasivni optični delilnik 1-2 ST1 SingleMode SM 0.9mm za sistem G-PON dolžina delilnika 1m
  • Model Opton PLC 1-2 ST1 SM 0.9
  • Optični pasivni delilnik SingleMode G-PON
  • Dolžina kabel delilnika 1m
  • Delilnik ne vsebuje konektorjev
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Splitter PLC 1-2 ST1 SM 0.9 1M
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat