Ultimode SFP-011M MM LC 500m

20.44€

Brez DDV: 16.75€

Ultimode optični modul SFP SFP-011M LC dual, 155Mb pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode

  • Model ULTI SFP-011M MM LC
  • MultiMode priključek do 500m
  • Optična priključek 2x LC prenos 155Mbps
  • Pretvornik 850nm dual LC
  • Podpora priključka 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
  • Podpora Cisco ter standard SFP IEEE 802.3u 100Base-FX
  • Standard Power 3.3 VDC
  • Teža 0.25 kg
Default
Image Label Ultimode SFP-011M MM LC 500m
Product Name Ultimode SFP-011M MM LC 500m
Small Image Label Ultimode SFP-011M MM LC 500m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Ultimode SFP-011M MM LC 500m
URL Key ultimode-sfp-011m-mm-lc-500m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več