Ultimode Patch 2x SC/APC SM-D 5m

12,81 € 10,50 €
SKU
1958
Opis:
Ultimode kvaliteten 2xLC APC SM Singlemode PC-522D, jedro vlakna 9/125 Dulex G 652.D dolžine 5m
  • Model UM Pacth 2xSC APC SM
  • Singlemode Duplex 9/125
  • Kablovje G.652.D
Več informacij
Proizvajalec Manufacturer
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Ultimode Patch 2x SC/APC SM-D 5m
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat