UPower Industri PoE Switch 112P 4xPoE 1xSC 100M 20km

208,01 € 170,50 €
SKU
3103
ime ULTIPOWER 114-2POE-20
Standardi in protokoli IEEE 802.3 10Base-T 
IEEE 802.3u 100Base-TX 
IEEE 802.3x Kontrola pretoka 
IEEE 802.1Q VLAN 
IEEE 802.3af
funkcije

PoE IEEE 802.3af 
MAC auto-learning in auto-aging 
nadzor pasovne širine za polni dupleks (IEEE802.3x), nazaj nadzor zračnega tlaka (pol-duplex)

Okvir terminski tečaj 10BASE-T: 14880pps / pristanišče 
100BASE-TX: 148800pps / pristanišče
Postopek za prenos Store-and-Forward
pristanišča 4x RJ45 10 / 100Mbps PoE 
1x FO 2x SC 20 km SM
Zahteve omrežje kablov 10BASE-T: 
UTP Cat. 3, 4 ali 5 (do 100 m) 
STP EIA / TIA-568 100 Ω (do 100 m) 
100Base-TX: 
UTP Cat. 5 ali 5e (do 100 m) 
STP EIA / TIA-568 100 Ω (do 100 m)
LED indikatorji PWR1, PWR2, F1, POE
ESD imuniteta <6 kV
Dimenzije [mm] 50x156x135
Delovno okolje Območje obratovalne temperature: -40 ... 80 ℃ 
Vlažnost: 5 ... 95% (brez kondenzacije)
moč 12-48 VDC, 24 VAC (možnost uporabe dva napajalniki za odpuščanje)
Opis:
UPower Industrijsko PoE Switch 112P-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 1x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temperaturno območje delovanja -40 do 80°C z pritrdilnim nosilcem DIN
Industrijsko Stikalo ULTIPOWER 114p-4POE-20 Ethernet omogoča prenos podatkov s hitrostjo od 10 Mbps in 100 Mbps. Njene štiri RJ45 vrata podpirajo auto-pogajanje in Power over funkcij Ethernet (PoE). Naprava samodejno odkritij PD naprav ( Moč Device ), ki so skladni z IEEE 802.3af standardom in napajalnikov z njimi. Na ta način, da je enostaven za napajanje omrežnih naprav, ki se nahajajo v krajih, ki nimajo dostopa do vode z izmeničnim tokom, kot so dostopne točke, IP kamere, IP telefone itd stikalo je opremljena z optičnim pretvornikom, ki omogoča prenos na razdalji do 20 km.
ULTIPOWER 114p-4POE-20 spada v skupino industrijskih stikal, ki omogoča zanesljivo delovanje v težkih okoljskih pogojih kot povišanimi prah, visoke ali nizke temperature, visoke vlage. Takšna stikala morajo biti nameščeni tudi v hermetične ograjene prostore, nameščene na drogovih in drugih objektov, ki se nahajajo na prostem. V ULTIPOWER stikala so opremljeni z Ethernet (Fast Ethernet ali Gigabit Ethernet, odvisno od modela) za povezavo IP kamer, računalnikov itd industrijske stikala ULTIPOWER so zaščitene z ohišji z oceno IP40 zaščite pred vdorom (proti trdnih tujkov, večjih od 1 mm v premeru). Vsa vrata so Ethernet PoE lahko moč priključene naprave (po dobavi stikalo z 48-50 VDC). Vsaka od industrijskih stikal je opremljen z optičnim modulom pretvorbo prenosni medij v vlakna.
Ključne funkcije
  • IP40 vdorom stopnja zaščite
  • Moč: 12-48 VAC ali 24VAC
  • Možnost povezave dveh napajalnikov (glavni in odveč)
  • Poraba energije <6W (brez PoE),
  • 4x FastEthernet 10/100 vrata Mbs PoE
  • Optični menjalnik: 2x SC 100 Mb (enojni način)
  • ESD zaščita: 6 kV
  • Temperaturno območje delovanja: -40 ℃ ... 80 ℃
  • Obseg vlažnosti za delovanje: 5 ... 95%
  • Dopustna atmosferski tlak: 80 ... 110 kPa
  • Izolacijska upornost:> 100 Mohm
  • DIN-letev montažo možnost
standardi
  • Elektro izolacijske lastnosti
    • Dielektrična Preskus trdnosti - GB / T13729-2002 AC 2 kV (<1 min)
    • Izolacijska upornost> 100 Mohm - GB / T13729-2002
    • Ocenjeno impulz prenese napetost (GB / T13729-2002): 5 kV (v 230 VAC delu), 1 kV (pri <50 V. del)
  • Mehanske lastnosti
    • Odziv na vibracije: GB /T15153.1-1998 (IEC870-2-1: 1995)
    • Reakcija na udarce: GB / T14537-1993
  • Elektromagnetna združljivost
    • Sevanja EMI imunostjo testi: GB / T15153.1-1998 (IEC870-2-1: 1995)
    • Testi imunitete za serijo električnih hitrih prehodnih: GB / T17626.4-1998 (IEC61000-4-4: 1995)
    • testi odpornosti Prenapetostni: GB / T17626.5-1999 (IEC 61000-4-5: 1995)
    • Prevodne EMI testi imunosti: GB / T17626.6-1998 (IEC 61000-4-6: 1996)
    • Magnetno polje testi odpornosti: GB / T17626.8 1998 (IEC 61000-4-8: 1993)
Več informacij
Proizvajalec UltiPower
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:UPower Industri PoE Switch 112P 4xPoE 1xSC 100M 20km
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat