Spletna trgovina Wlan-Sat

Head Slide Themplate
  1. Mikrotik Board BaseBox2 RB912 L4
    Mikrotik Board BaseBox2 RB912 L4
    Akcijska cena 83,27 € 68,25 € Redna cena 86,01 €
  2. Pigtail kabel FMEM na MC Card 20cm
    Pigtail kabel FMEM na MC Card 20cm
    9,46 € 7,75 €
  3. Ubiquiti AirMax PowerBeam M5-25dB
    Ubnt AirMax PowerBeam PBE-400 25dB
    95,77 € 78,50 €
  4. Opton Patch OM3 MPO-12xLC 3m 12F
    Opton Patch OM3 MPO-12xLC 3m 12F
    71,37 € 58,50 €

Recent Blog Posts

  • UNV Videonadzorni Sistemi
    UNV Videonadzorni Sistemi

    Novi kvalitetni videonadzorni sistemi nižjega cenovnega razreda UNV z popolno Hikvision kompatibilnostjo. V naši ponudbi z redno tedensko dobavo lahko odslej najdete nabor nvr snemalnikov, montažne opreme, ipkamer dome in bullet.

    Preberi več »
  • WiFi MicroLink Test 24G & 60G
    WiFi MicroLink Test 24G & 60G

    V zadnjih mesecih je evropske trgovine z wifi sistemi preplavila cenovno dostopnejša wireless širokopasovna gigabitna oprema nove generacije na nelicenčnih frekvenčnih območjih 17G, 24G, 60G in 80G.  

    Preberi več »
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat