Spletna trgovina Wlan-Sat

Head Slide Themplate
  1. Solarna PV varovalka MC4 DC1000V 20A
    Solarna PV varovalka MC4 DC1000V 20A
    11,29 € 9,25 €
  2. Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM1 1m
    Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM1 1m
    2,44 € 2,00 €
  3. Rack Celical 4x Ventilator 230V
    Rack Celical 4x Ventilator 230V
    54,90 € 45,00 €
  4. Cevni čep za drog 6/4"
    Cevni čep za drog 6/4"
    0,61 € 0,50 €

Recent Blog Posts

  • WiFi MicroLink Test 24G & 60G
    WiFi MicroLink Test 24G & 60G

    V zadnjih mesecih je evropske trgovine z wifi sistemi preplavila cenovno dostopnejša wireless širokopasovna gigabitna oprema nove generacije na nelicenčnih frekvenčnih območjih 17G, 24G, 60G in 80G.  

    Preberi več »
  • Android STB IPTV MAG-410 4K
    Android STB IPTV MAG-410 4K

    V poletnih mesecih je podjetje Infomir laksirano na trg nove Smart Android STB IPTV MAG-254 z podporo 4K in HEVC. Tako bodo lahko malce zahtevnejši uporabniki svoje tv sprejemnikov opremili z popolno smart android stb škatlico s podporo iptv.  

    Preberi več »
© Vse pravice pridržane - Spletna trgovina in storitve Wlan-Sat