Optični

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 100m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 100m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Si..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 10m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 10m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 20m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 20m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 30m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 30m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 50m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 50m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Optični kabel 2x 9/125 1m

0.31€ Brez DDV: 0.25€

Opton Outdoor Fiber optic kabel z ojačevalno žico GJYXFCH 2x SM 9/125 ITU-T G.652D, SPAN 50m Model Opton Out 2x 9/125 Fiber optično kabel G-652D Kabel SM GJYXFCH ITU-T Dolžin..

Manufacturer

Opton Optični kabel 4x 9/125 1m

0.43€ Brez DDV: 0.35€

Opton Outdoor Fiber optic kabel z ojačevalno žico GJYXFCH 4x SM 9/125 ITU-T G.652D, SPAN 50m Model Opton Out 4x 9/125 Fiber optično kabel G-652D Kabel SM GJYXFCH ITU-T Dolžin..

Opton Optičični kabel 6J 9/125 G657A2 1m

0.55€ Brez DDV: 0.45€

Opton S-QOTKSdD je univerzalni optični kabel za notranjo in zunanjo uporabo. Zunanji ovoj (debelina cca 0,7 mm) je iz poliuretana, odporen na UV sevanje in..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D

0.58€ Brez DDV: 0.48€

UltiMode Optični kabel 4x G.652.D, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI SM4_G.652.D Podrobne specifikacije KLIK 4x ..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI8SM G.652.D

0.73€ Brez DDV: 0.60€

UltiMode Optični kabel 8x G.652.D, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI SM4_G.652.D Podrobne specifikacije KLIK 8x ..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI4MM 50/125

0.82€ Brez DDV: 0.68€

UltiMode Optični kabel 4x OM2 50/125μm, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI MM4_OM2_50/125 Podrobne specifikacije K..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel SM8 G652D

1.02€ Brez DDV: 0.83€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y SM 8x G.652.D, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT SM 8xG-652D Zunanji Sing..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI8MM 50/125

1.22€ Brez DDV: 1.00€

UltiMode Optični kabel 8x OM2 50/125μm, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI MM8_OM2_50/125 Podrobne specifikacije K..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel MM8 OM2

1.32€ Brez DDV: 1.08€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y MM 8x OM2, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT MM 8x OM2 Zunanji Multi-Mode..

Optični kabel Aramid Z-XOTK 12x9/125 1m

1.53€ 1.65€ Brez DDV: 1.25€

-7%

Opton optični kabel Aramid Z-Xotk SM 12x 9/125µm G.652D za univerzalno notranjo in zunanjo uporabo 25kg/km, fleksibilen, polnjen gel vododporen, odporen na vlečenje, ojačan dve ara..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel SM24 G652D

1.53€ Brez DDV: 1.25€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y SM 24x G.652.D, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT SM 24xG-652D Zunanji Si..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel MM24 OM2

2.29€ Brez DDV: 1.88€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y MM 24x OM2, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT MM OM2 24x Zunanji Single-M..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Pigtail LC-APC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail LC-APC 0.9 SM G657A 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/APC SM Singlemode G657A, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode Simplex G657A Navedena cena za en p..

Prikazujem 1 do 25 od 244 (10 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več