Optični

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 100m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 100m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Si..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 10m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 10m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 20m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 20m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 30m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 30m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 50m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 50m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Optični kabel 2x 9/125 1m

0.31€ Brez DDV: 0.25€

Opton Outdoor Fiber optic kabel z ojačevalno žico GJYXFCH 2x SM 9/125 ITU-T G.652D, SPAN 50m Model Opton Out 2x 9/125 Fiber optično kabel G-652D Kabel SM GJYXFCH ITU-T Dolžin..

Manufacturer

Opton Optični kabel 4x 9/125 1m

0.37€ Brez DDV: 0.30€

Opton Outdoor Fiber optic kabel z ojačevalno žico GJYXFCH 4x SM 9/125 ITU-T G.652D, SPAN 50m Model Opton Out 4x 9/125 Fiber optično kabel G-652D Kabel SM GJYXFCH ITU-T Dolžin..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI4SM G.652.D

0.58€ Brez DDV: 0.48€

UltiMode Optični kabel 4x G.652.D, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI SM4_G.652.D Podrobne specifikacije KLIK 4x ..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI8SM G.652.D

0.73€ Brez DDV: 0.60€

UltiMode Optični kabel 8x G.652.D, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI SM4_G.652.D Podrobne specifikacije KLIK 8x ..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI4MM 50/125

0.82€ Brez DDV: 0.68€

UltiMode Optični kabel 4x OM2 50/125μm, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI MM4_OM2_50/125 Podrobne specifikacije K..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel SM8 G652D

1.02€ Brez DDV: 0.83€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y SM 8x G.652.D, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT SM 8xG-652D Zunanji Sing..

Manufacturer

UltiMode Optični kabel UNI8MM 50/125

1.22€ Brez DDV: 1.00€

UltiMode Optični kabel 8x OM2 50/125μm, univerzalni gel polnjen, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.0 mm Model UNI MM8_OM2_50/125 Podrobne specifikacije K..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel MM8 OM2

1.32€ Brez DDV: 1.08€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y MM 8x OM2, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT MM 8x OM2 Zunanji Multi-Mode..

Optični kabel Aramid Z-XOTK 12x9/125 1m

1.40€ 1.65€ Brez DDV: 1.15€

-15%

Opton optični kabel Aramid Z-Xotk SM 12x 9/125µm G.652D za univerzalno notranjo in zunanjo uporabo 25kg/km, fleksibilen, polnjen gel vododporen, odporen na vlečenje, ojačan dve ara..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel SM24 G652D

1.53€ Brez DDV: 1.25€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y SM 24x G.652.D, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT SM 24xG-652D Zunanji Si..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel MM24 OM2

2.29€ Brez DDV: 1.88€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y MM 24x OM2, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT MM OM2 24x Zunanji Single-M..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Pigtail LC-APC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail LC-APC 0.9 SM G657A 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/APC SM Singlemode G657A, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode Simplex G657A Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail LC-UPC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Prikazujem 1 do 25 od 243 (10 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več