Podaljški Patch

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.2M

17.08€ Brez DDV: 14.00€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.5M

18.91€ Brez DDV: 15.50€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 1M

20.74€ Brez DDV: 17.00€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 2M

21.96€ Brez DDV: 18.00€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 3M

24.40€ Brez DDV: 20.00€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 5M

30.50€ Brez DDV: 25.00€

..

Mikrotik

MikroTik SFP/SFP+ patch DA0001 10G

30.50€ 33.55€ Brez DDV: 25.00€

-9%

Mikrotik optični patch kabel DA0001 1m 10Gbit prilagojen za Mikrotik strežnik naprave CRS in CCR za direktne povezave v omrežnih omarahNeposredni direkten patch kabel se uporablja ..

Mikrotik

MikroTik SFP/SFP+ patch DA0003 10G

39.04€ 40.87€ Brez DDV: 32.00€

-4%

Mikrotik optični patch kabel DA0003 3m 10Gbit prilagojen za Mikrotik strežnik naprave CRS in CCR za direktne povezave v omrežnih omarahNeposredni direkten patch kabel se uporablja ..

Manufacturer

OPTO Patch 2x LC SM Duplex 1m

8.24€ Brez DDV: 6.75€

Profi optični patch cord proizvajalca OPTO kabel 2x LC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex, dolžine 1m Model OPTO Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 Profi patch OPTO..

Manufacturer

OPTO Patch 2x LC SM Duplex 2m

8.85€ Brez DDV: 7.25€

Profi optični patch cord proizvajalca OPTO kabel 2x LC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex, dolžine 2m Model OPTO Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 Profi patch OPTO..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 10m

61.00€ Brez DDV: 50.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 15m

73.20€ Brez DDV: 60.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 20m

85.40€ Brez DDV: 70.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 10m

65.88€ Brez DDV: 54.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 15m

78.08€ Brez DDV: 64.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Prikazujem 1 do 15 od 172 (12 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več