Testerji in Merilniki

Cimco napetostni DC/AC tester 12V/690V

24.40€ Brez DDV: 20.00€

..

Manufacturer

DigiAir PRO zemelski DVB-T merilec

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Spektralni ročni DVB-T signal meter DigiAir PRO, frekvenčno področje 45-860MHz, LCD 128x64 pik, meritev do 6 kanalov hkrati, datashit podrobnosti Frekvenčni področje 45-860 MHz V..

Manufacturer

Digitalni Satlook Lite DVB-S merilec

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Spektralni ročni DVB-S signal meter Satlook Lite R10710, frekvenčno področje 920-2150MHz, LNB 13-18V napajanje, ACCU baterija, datashit podrobnosti Model Satlook R10710 Easy Fin..

Signal

Digitalni Univerzal merilec WS6980

396.50€ Brez DDV: 325.00€

Digitalni univerzalni mreilec WS6980 podpora vseh vrst dig. televizijskega signala DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C HDMerilnik WS-6980 meri satelitske DVB-S / DVB-S2 (HD) zemeljske signal..

Manufacturer

Kabel Tester LCD RJ45 SC8180

67.10€ Brez DDV: 55.00€

Univerzalni omrežni kabelski LCD tester SC8180 RJ45 UTP/FTP za domačo in industrijsko uporabo, maksimalna trasa do 1350m, kalibracija, test napake in izračun dolžine Model LCD UNI..

Manufacturer

Kabel Tester LCD RPTec 1703

68.93€ Brez DDV: 56.50€

Univerzalni omrežni kabelski LCD tester 1703 RJ45 UTP/FTP za domačo in industrijsko uporabo, maksimalna trasa do 3000.ft Model LCD UNI RP TEC 1703 Merjenje pravilne ožičenje 4-pa..

Manufacturer

Kabel Tester NS-468AT RJ11/45

10.07€ Brez DDV: 8.25€

Osnovni omrežni kabelski tester RJ11/45 za domačo uporabo TEL. in UTP/FTP kablov Model NS468AT Test TEL in UTP/FTP Konektorji RJ11/45 Napajanje baterija 9V Baterija ni v kompl..

Manufacturer

Merilec signala DSM31 DVB-S/T

117.43€ Brez DDV: 96.25€

Zemeljsko satelitski merilnik signala DSM31 z možnostjo indentifikacije kabla, merjenjem napetosti in toka ter prenos zvoka iz sprejemnika.Merilec DSM-31 je vsestranska naprava za ..

Manufacturer

Merilec signala Snyper 2G-3G Analizer

488.00€ Brez DDV: 400.00€

Mobilni ročni merilec mogilnega signala LCD Snyper 2G/3G Analizer, sma konektor, frekvence 850, 900, 1800, 1900, 2100MHzMerilec Snyper 3G je visoko zmogljiva mobilna enota za merj..

Optika OTDR Tester 1310/1550nm 130km

79.30€ Brez DDV: 65.00€

Dnevni najem osnovnega OTDR SM Testerja Test Distance Range 130km, TFT LCD 5.6", 1310nm/1550nm, Single-Mode, Dynamic Range 32/30dB, Connector type LČ/PC, FC/PC or SC/PC adapter, VF..

Manufacturer

Sat Merilec signala DSM50 DiSEqC

186.05€ Brez DDV: 152.50€

Satelitski merilnik signala DSM50 z možnostjo prenosa zvoka iz Sat sprejemnika. Področje 860-2400MHz z možnostjo DiSEqCSatelitski meter / iskalec DSM50 se uporablja za hitro in nat..

Manufacturer

Trimax Satelit Meter MT8500 S/S2 HD

109.80€ Brez DDV: 90.00€

..

Manufacturer

Zemeljski Finder DVB-T Iskalnik TZU-22

21.96€ Brez DDV: 18.00€

Enostavni iskalnik DVB-T signala TZU-22 na VHF/UHF področju 47-862 MHz. Omrežno napajanje iz sprejemnika ali z dodatnim usmernika. Model DVBT TZU-22 Enostaven iskalnik dig. z..

Manufacturer

Zemeljski merilec DVB-T/T2 signala WS6965

305.00€ Brez DDV: 250.00€

Zemeljski Signal merilnik z vgrajenim TFT LCD in DVB-T/T2 signal metrom.Merilnik WS-6965 R10515 meri zemeljske signale DVB-T / DVB-T2 (HD). Funkcije merilnika so jasno prikazane na..

Prikazujem 1 do 14 od 14 (1 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več