Optični Pretvorniki

Manufacturer

Opton SFP DF85-LC MM 500m 1.25G

14.64€ Brez DDV: 12.00€

Opton optični modul SFP F85-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode optično povezavo Model OPT SFP DF85-LC 1.25G MultiMode pr..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC MM 2km 1.25G

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode optično povezavo Model OPT SFP DF31-LC MM 1.25G MultiMode..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-LC SM 3km 1.25G

16.47€ Brez DDV: 13.50€

Opton optični modul SFP WDM31-LC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-LC..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-LC SM 3km 1.25G

16.47€ Brez DDV: 13.50€

Opton optični modul SFP WDM55-LC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-LC..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC SM 20km 1.25G

16.78€ Brez DDV: 13.75€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo Model OPT SFP DF31-LC 1.25G SingleMod..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.2M

17.08€ Brez DDV: 14.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Opton SFP DF85-LC MM 500m DDM

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP F85-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode optično povezavo podpora DDM Model OPT SFP DF85-LC 1.25G D..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-SC..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-SC SM 3km 1.25G

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP WDM55-SC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-SC..

MaxLink

MaxLink SFP S-85D MM 550m 1.25G

17.69€ Brez DDV: 14.50€

MaxLink 1.25 g SFP optični modul MM 850nm 20 km, 2x LC duplex konektor, DDM kompatibilnost z opremo CiscoML-S85D-05 je 1,25 g SFP modul z valovna dolžina 850nm, 2 LC priključki za ..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.5M

18.91€ Brez DDV: 15.50€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC MM 2km DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-LC MM 1.25G DDM ..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC SM 20km DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-LC 1.25G DDM ..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-LC SM 3km 1.25G DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP WDM31-LC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-LC SM 3km 1.25G DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP WDM55-LC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G DDM

19.22€ Brez DDV: 15.75€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-SC SM 3km 1.25G DDM

19.22€ Brez DDV: 15.75€

Opton optični modul SFP WDM55-SC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-LC SM 20km 1.25G

20.13€ Brez DDV: 16.50€

Opton optični modul SFP WDM31-LC single, 16dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 20km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-L..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 20km 1.25G

20.13€ Brez DDV: 16.50€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single, 16dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 20km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-S..

Manufacturer

Ultimode SFP-203M SM LC 20km

20.13€ Brez DDV: 16.50€

Ultimode optični modul SFP SFP-203M LC dual, 155Mb pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 20km SingleMode Model ULTI SFP-203M SM LC SingleMode priključek..

Manufacturer

Ultimode SFP-011M MM LC 500m

20.44€ Brez DDV: 16.75€

Ultimode optični modul SFP SFP-011M LC dual, 155Mb pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode Model ULTI SFP-011M MM LC MultiMode priključek do..

MaxLink

MaxLink SFP S-31D SM 20km 1.25G

20.74€ Brez DDV: 17.00€

MaxLink 1.25 g SFP optični modul SM 1310nm 20 km, 2x LC duplex konektor, DDM kompatibilnost z opremo CiscoML-S31D-20 je 1,25 g SFP modul z valovna dolžina 1310nm, 2 LC priključki z..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 1M

20.74€ Brez DDV: 17.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Ubiquiti

Modul Ubnt UF-MM-1G U Fiber M550 1G

20.74€ Brez DDV: 17.00€

Ubiquiti UF-MM-1G je multimodni 1G SFP modulski par z 2xLC priključki. Valovna dolžina 850nm in primerna je za razdalje do 550m . Modul je združljiv z vsemi izdelki UBNT, ki vsebuj..

Manufacturer

Ultimode SFP-023G MM LC 2km

21.05€ Brez DDV: 17.25€

Ultimode optični modul SFP SFP-023G LC dual, 1.25Gb pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode Model ULTI SFP-023G MM LC MultiMode priključek d..

Prikazujem 1 do 25 od 113 (5 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več