Pretvorniki LAN

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC220L

27.45€ Brez DDV: 22.50€

Univerzalni optični pretvornik proizvajalca TP Link MC210L brez SFP modula, optika 0.55-10km, RJ45 only 1Gbps za vlakno avto 1Gbps Tx-Rx Model TP Link UNI MC210L Več info izdelka..

TP Link

Optični pretvornik TP Link M100CM

35.99€ Brez DDV: 29.50€

Multimode optični pretvornik proizvajalca TP Link M100CM optika 2x do 2km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link M100CM Two Multimode 50/125μm, 62.5/125μm 2km Stand..

Opton

Opton optični pretvornik MC220S

35.99€ Brez DDV: 29.50€

Univerzalni optični pretvornik proizvajalca Opzon MC210S brez SFP modula, 1x RJ45 10/100/1000Mbps za vlakno Tx-Rx Model Opton UNI MC210S Pretvornik ima avto 1G port SFP Standar..

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC110CS

36.60€ Brez DDV: 30.00€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca TP Link MC110CS optika 2x do 20km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link MC110CS Two Singlemode do 20km Standard IEEE 802..

UltiMode

Optični pretvornik Ultimode M-023M

36.60€ Brez DDV: 30.00€

Multimode optični pretvornik proizvajalca Ultimode M-023M optika 2x do 2km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model ULTIMODE M-023M Two Multimode 50/125μm, 62.5/125μm 2km Sta..

UltiMode

Optični pretvornik Ultimode M-403M

39.65€ Brez DDV: 32.50€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca Ultimode M-403M optika 2x do 40km, 1x RJ45 10/100Mbps in vlakno Tx - Rx Model ULTIMODE M-403M Two Singlemode do 40km 8.3/125μm 8.7/12..

Mikrotik

MikroTik Optik pretvornik RB FTC11

43.31€ Brez DDV: 35.50€

Mikrotik optični pretvornik Rb FTC11, RouterBoard optic to copper, RJ45 LAN 100/1000Mbps na port SFP, PoE podpora 10-57V tudi 3.af Model RB FTC11 SFP Več info o izdelku KLIK Opt..

TP Link

Optični pretvornik TP Link M200CM

51.85€ Brez DDV: 42.50€

Multimode optični pretvornik proizvajalca TP Link M200CM optika 1x do 0.5km, 1x RJ45 10/100/1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link M200CM Multimode 1000Mbps - 0.5km 0.5 (50/1..

TP Link

Optični pretvornik TP Link MC210CS

56.73€ Brez DDV: 46.50€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca TP Link MC210CS optika 1x do 15km, 1x RJ45 1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link MC210CS Singlemode 1000Mbps - 15km Standard IEEE 8..

UltiMode

Optični pretvornik Ultimode M-023G

65.27€ Brez DDV: 53.50€

Gigabitni Multimode optični pretvornik proizvajalca Ultimode M-023G optika 2x do 2km, 1x RJ45 10/100/1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model ULTIMODE M-023G Multimode 50/125μm, 62.5/125..

UltiMode

Optični pretvornik Ultimode M-203G

68.93€ Brez DDV: 56.50€

Singlemode optični pretvornik proizvajalca Ultimode M-203G optika 2x do 20km, 1x RJ45 10/100/1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model ULTIMODE M-203G Two Singlemode do 20km 8.3/125μm 8...

Manufacturer

Optina SFP PCIe LR Link LREC6220PF

95.77€ Brez DDV: 78.50€

Optična omrežna kartica LR Link Gigabit NIC PCIe Single SFP kartica čipset Intel 82575EB 1000Mbps Model TR Link LREC6220PF Več info o izdelku KLIK..

UltiMode

Optični pretvornik Ultimode MT-202G SM-MM

154.33€ Brez DDV: 126.50€

Optični pretvornik UltiMode MT-202G 1310 pretvarja optične signale med enim načinom in multimode omrežij. Posebne značilnosti: pretvorba optičnih signalov med enim nači..

Manufacturer

Optina 2xSFP PCIe LR Link LREC9702EF

164.70€ Brez DDV: 135.00€

Optična omrežna kartica LR Link Gigabit NIC PCIe Single 2xSFP kartica čipset Intel 82576 1000Mbps Model TR Link LREC9702EF Več info o izdelku KLIK..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 112P 2xPoE 1xSC 100M 20km

167.75€ Brez DDV: 137.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 112P-2PoE-20, omrežno stikalo ima 2x ethernet porta PoE 10/100M, 1x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 311SFP GE PoE SFP 1000M

170.80€ Brez DDV: 140.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 311SFP-1xGE PoE 1xSFP 1000Mb, omrežno stikalo ima 1x ethernet porta PoE 100/1000M, 1x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temper..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 112P 4xPoE 1xSC 100M 20km

208.01€ Brez DDV: 170.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 112P-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 1x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 124SFP 4xPoE 2xSFP 100M

216.55€ Brez DDV: 177.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 124SFP-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 2x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temperaturno območje d..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 124P 4xPoE 2xSC 100M 20km

237.90€ Brez DDV: 195.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 124P-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 2x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 312P 2xGE PoE 1xSC 1000M

237.90€ Brez DDV: 195.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 311SFP-2xPoE-20 1000Mb, omrežno stikalo ima 2x ethernet porta PoE 100/1000M, 1x Optični pretvornik 1x SC Duplex, ter terminal za napajanje DC 12-48V,..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 324SFP 4xGE PoE 2xSFP 1000M

323.30€ Brez DDV: 265.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 324SFP-4xGE PoE, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 100/1000M, 2x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temperaturno območj..

Manufacturer

Optina 2xSFP+ PCIe LR Link LREC9802BF

335.50€ Brez DDV: 275.00€

Optična omrežna kartica LR Link Gigabit NIC PCIe Single 2xSFP+ 10G kartica čipset Intel 82599 1000Mbps Model TR Link LREC9802BF 10G Več info o izdelku KLIK..

Prikazujem 1 do 22 od 22 (1 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več