Mikrotik optični modul DF85 LC-SR, 10G SFP+ pretvornik z 850nm Dual LC konektorjem, prenosna razdalja do 300m Multi Mode optično povezavo z DDM
| Default | |
| Image Label | MikroTik SFP DF85 LC-SR MM 300m 10G |
| Product Name | Opton SFP+ DF85 LC-SR MM 300m 10G |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | MikroTik SFP DF85 LC-SR MM 300m 10G |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | MikroTik SFP DF85 LC-SR MM 300m 10G |
| URL Key | mikrotik-sfp-df85-lc-sr-mm-300m-10g |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...