Moduli SFP

MaxLink

MaxLink SFP S-31D SM 20km 1.25G

20.74€ Brez DDV: 17.00€

MaxLink 1.25 g SFP optični modul SM 1310nm 20 km, 2x LC duplex konektor, DDM kompatibilnost z opremo CiscoML-S31D-20 je 1,25 g SFP modul z valovna dolžina 1310nm, 2 LC priključki z..

MaxLink

MaxLink SFP S-85D MM 550m 1.25G

17.69€ Brez DDV: 14.50€

MaxLink 1.25 g SFP optični modul MM 850nm 20 km, 2x LC duplex konektor, DDM kompatibilnost z opremo CiscoML-S85D-05 je 1,25 g SFP modul z valovna dolžina 850nm, 2 LC priključki za ..

Mikrotik

MikroTik SFP modul GPON SF/ONU

85.40€ Brez DDV: 70.00€

MikroTik modul SFP za sistem optike GPON SF/ONUModul GPO omogoča vsakemu RouterBOARD naprava, ki se uporablja za vlakna, notranje instalacije brez posebnih modemi ali programske op..

Manufacturer

MikroTik SFP S-31 SM 20km 1.25G

24.40€ Brez DDV: 20.00€

Mikrotik optični modul S-31DLC20D, 1.25G SFP pretvornik z 1310nm Dual LC konektorjem, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo z DDMUnits are tested and compatible wi..

Manufacturer

MikroTik SFP S-35/53 SM 20km 1.25G

67.10€ Brez DDV: 55.00€

Mikrotik optični modul S-35DLC20D, 1.25G SFP pretvornik z 1310nm/1550nm Dual LC konektorjem, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo z DDMS-35/53LC20D is a pair of S..

Manufacturer

MikroTik SFP S-85 MM 550m 1.25G

21.35€ Brez DDV: 17.50€

Mikrotik optični modul S-85DLC05D, 1.25G SFP pretvornik z 850nm Dual LC konektorjem, prenosna razdalja do 550m Multi Mode optično povezavo z DDMUnits are tested and compatible with..

Ubiquiti

Modul Ubnt UF-MM-1G U Fiber M550 1G

20.74€ Brez DDV: 17.00€

..

Ubiquiti

Modul Ubnt UF-SM-1G-S U Fiber SM3 1G

26.84€ Brez DDV: 22.00€

..

Ubiquiti

Modul Ubnt UF-SM-1G-S U Fiber SM3 x10

210.45€ Brez DDV: 172.50€

..

Mikrotik

MT 1.25G CxxDLC40D CWDM SM 40km 1570nm 2xLC

36.60€ Brez DDV: 30.00€

Moduli S-C(47-61)DLC40D je SM 1,25G SFP CWDM modul z valovno dolžino 1470,1490,1510,1530,1570,1590,1610 nm in 2x LC konektorjema za povezavo do 40 km. Dobava posamičnega modula po ..

Manufacturer

Opton SFP CWDM31-LC SM 80km 1.25G

94.55€ Brez DDV: 77.50€

Opton optični modul SFP CWDM31-LC single, 28dB DFB, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/open, prenosna razdalja do 80km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP CWD..

Manufacturer

Opton SFP CWDM33-LC SM 80km 1.25G

94.55€ Brez DDV: 77.50€

Opton optični modul SFP CWDM33-LC single, 28dB DFB, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1330/open, prenosna razdalja do 80km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP CWD..

Manufacturer

Opton SFP CWDM35-LC SM 80km 1.25G

94.55€ Brez DDV: 77.50€

Opton optični modul SFP CWDM35-LC single, 28dB DFB, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1350/open, prenosna razdalja do 80km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP CWD..

Manufacturer

Opton SFP CWDM37-LC SM 80km 1.25G

94.55€ Brez DDV: 77.50€

Opton optični modul SFP CWDM37-LC single, 28dB DFB, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1370/open, prenosna razdalja do 80km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP CWD..

Manufacturer

Opton SFP DF31-40D LC SM 40km

45.14€ Brez DDV: 37.00€

Opton optični modul SFP F31-L40D LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 40km Single Mode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-L40D LC ..

Prikazujem 1 do 15 od 44 (3 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več