Duplex Patch OM3

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 0.5m

7.63€ Brez DDV: 6.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x LC MM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 0.5m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC UPCMultimode ..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 10m

14.64€ Brez DDV: 12.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 10m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC-LC UPCMulti..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 15m

21.96€ Brez DDV: 18.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 15m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC-LC UPCMulti..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 1m

8.54€ Brez DDV: 7.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM3 LC-LC MM 2m

9.46€ Brez DDV: 7.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 30m

32.33€ Brez DDV: 26.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 30m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC-LC UPCMulti..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 3m

10.68€ Brez DDV: 8.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 5m

12.20€ Brez DDV: 10.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 5m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 SC-LC MM 0.5m

7.63€ Brez DDV: 6.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 0.5m Model Opton Pacth OM3 SC-LC MMOptični konektor Duplex SC-LC UPCMult..

Opton

Opton Patch OM3 SC-LC MM 1m

8.54€ Brez DDV: 7.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM3 SC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 SC-LC MM 2m

9.46€ Brez DDV: 7.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM3 SC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 SC-LC MM 3m

10.68€ Brez DDV: 8.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM3 SC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Opton

Opton Patch OM3 SC-LC MM 5m

12.20€ Brez DDV: 10.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 SC-LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 5m Model Opton Pacth OM3 SC-LC MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Prikazujem 1 do 13 od 13 (1 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več