Duplex Patch

Manufacturer

OPTO Patch 2x LC SM Duplex 1m

8.24€ Brez DDV: 6.75€

Profi optični patch cord proizvajalca OPTO kabel 2x LC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex, dolžine 1m Model OPTO Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 Profi patch OPTO..

Manufacturer

OPTO Patch 2x LC SM Duplex 2m

8.85€ Brez DDV: 7.25€

Profi optični patch cord proizvajalca OPTO kabel 2x LC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex, dolžine 2m Model OPTO Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 Profi patch OPTO..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 100m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 100m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Si..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 10m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 10m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 20m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 20m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 30m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 30m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Out Patch 2x LC/UPC SM-D 50m

0.00€ Brez DDV: 0.00€

Opton optični univerzal patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex G657A1, dolžine LSZH 50m Model Out Opton Pacth 2xLC SM Sin..

Manufacturer

Opton Patch 2x LC/UPC SM-D 10m

9.46€ Brez DDV: 7.75€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 10m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch 2x LC/UPC SM-D 1m

7.63€ Brez DDV: 6.25€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm ..

Manufacturer

Opton Patch 2x LC/UPC SM-D 2m

7.93€ Brez DDV: 6.50€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm ..

Manufacturer

Opton Patch 2x LC/UPC SM-D 3m

8.54€ Brez DDV: 7.00€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm ..

Manufacturer

Opton Patch 2x LC/UPC SM-D 5m

8.85€ Brez DDV: 7.25€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 5m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm ..

Manufacturer

Opton Patch 2x SC APC/UPC SM-D 10m

14.64€ Brez DDV: 12.00€

Opton optični patch cord kabel 2x SC APC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 10m Model Opton Pacth 2xSC APC-UPC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablo..

Manufacturer

Opton Patch 2x SC APC/UPC SM-D 1m

9.46€ Brez DDV: 7.75€

Opton optični patch cord kabel 2x SC APC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth 2xSC APC-UPC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablov..

Manufacturer

Opton Patch 2x SC APC/UPC SM-D 3m

12.81€ Brez DDV: 10.50€

Opton optični patch cord kabel 2x SC APC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth 2xSC APC-UPC SM Singlemode Duplex 9/125 3mm Kablov..

Prikazujem 1 do 15 od 33 (3 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več