Multipley Patch

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 10m

59.78€ Brez DDV: 49.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 10m

61.00€ Brez DDV: 50.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 10m

65.88€ Brez DDV: 54.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 15m

71.98€ Brez DDV: 59.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 15m

73.20€ Brez DDV: 60.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Ubiquiti

Ubnt Out Patch 6x LC/UPC FC-SM 30m

76.86€ Brez DDV: 63.00€

Ubiquiti optični univerzal Multi LC patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 6xLC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Sixplex, dolžine LSZH 30m Connectors and Interfac..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 15m

78.08€ Brez DDV: 64.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 20m

84.18€ Brez DDV: 69.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 20m

85.40€ Brez DDV: 70.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 20m

90.28€ Brez DDV: 74.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/UPC SM-D 10m

112.85€ Brez DDV: 92.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 24xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 10m

115.90€ Brez DDV: 95.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 24xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Ubiquiti

Ubnt Out Patch 6x LC/UPC FC-SM 60m

115.90€ Brez DDV: 95.00€

Ubiquiti optični univerzal Multi LC patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 6xLC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Sixplex, dolžine LSZH 60m Connectors and Interfac..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/APC SM-D 10m

120.17€ Brez DDV: 98.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 24xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/UPC SM-D 15m

137.25€ Brez DDV: 112.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Ubiquiti

Ubnt Out Patch 6x LC/UPC FC-SM 90m

137.25€ Brez DDV: 112.50€

Ubiquiti optični univerzal Multi LC patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 6xLC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Sixplex, dolžine LSZH 90m Connectors and Interfac..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 15m

140.30€ Brez DDV: 115.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/APC SM-D 15m

143.96€ Brez DDV: 118.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/UPC SM-D 20m

155.55€ Brez DDV: 127.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m

158.60€ Brez DDV: 130.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/APC SM-D 20m

162.26€ Brez DDV: 133.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Prikazujem 1 do 21 od 21 (1 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več