Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m

158.60€

Brez DDV: 130.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m

  • Model MultiPacth 24xLC SM
  • Singlemode Multiplex 9/125
  • Kablovje LSZH G657A1 multiplex
Default
Image Label Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m
Product Name Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m
Small Image Label Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m
URL Key opton-multipatch-24x-lc-upc-sm-d-20m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več