Multi Mode

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-LC MM 1m

6.71€ Brez DDV: 5.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM1 LC-LC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-LC MM 2m

7.32€ Brez DDV: 6.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM1 LC-LC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-LC MM 3m

8.24€ Brez DDV: 6.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM1 LC-LC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-LC MM 5m

8.85€ Brez DDV: 7.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 5m Model Opton Pacth OM1 LC-LC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-SC MM 1m

6.10€ Brez DDV: 5.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM1 LC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-SC MM 2m

7.02€ Brez DDV: 5.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM1 LC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-SC MM 3m

7.93€ Brez DDV: 6.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM1 LC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-SC MM 5m

8.85€ Brez DDV: 7.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 5m Model Opton Pacth OM1 LC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-ST MM 1m

8.54€ Brez DDV: 7.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-ST SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM1 LC-ST MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-ST MM 2m

9.76€ Brez DDV: 8.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-ST SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM1 LC-ST MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-ST MM 3m

8.54€ Brez DDV: 7.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-ST SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM1 LC-ST MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m

9.15€ Brez DDV: 7.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-ST SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 5m Model Opton Pacth OM1 LC-ST MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 SC-SC MM 1m

7.02€ Brez DDV: 5.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM1 SC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 SC-SC MM 2m

7.63€ Brez DDV: 6.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 2m Model Opton Pacth OM1 SC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Manufacturer

Opton Patch OM1 SC-SC MM 3m

8.24€ Brez DDV: 6.75€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 2x SC SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 3m Model Opton Pacth OM1 SC-SC MM Multimode Duplex 62.5/125 Kablovje Mult..

Prikazujem 1 do 15 od 82 (6 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več