Simplex Patch

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 10m

5.49€ Brez DDV: 4.50€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 10m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 15m

6.10€ Brez DDV: 5.00€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 15m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3m..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 5m

4.88€ Brez DDV: 4.00€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 5m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 1m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 5m

5.19€ Brez DDV: 4.25€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 5m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC-U/LC-U SM-S 10m

6.41€ Brez DDV: 5.25€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 10m Model Opton Pacth SC-U/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kab..

Manufacturer

Opton Patch SC-U/LC-U SM-S 15m

7.02€ Brez DDV: 5.75€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 15m Model Opton Pacth SC-U/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kab..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 0.5m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Prikazujem 1 do 15 od 28 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več