Opton Patch SC/LC UPC SM-D 1m

7.63€

Brez DDV: 6.25€

Opton optični patch cord kabel SC/LC UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m

  • Model Opton Pacth SC/LC UPC SM
  • Singlemode Simplex 9/125 3mm
  • Kablovje LSZH 3mm
Default
Image Label Opton Patch SC/LC UPC SM-D 1m
Product Name Opton Patch SC/LC UPC SM-D 1m
Small Image Label Opton Patch SC/LC UPC SM-D 1m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton Patch SC/LC UPC SM-D 1m
URL Key opton-patch-sc-lc-upc-sm-d-1m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več