UBNT airFiber 2x Dish 30dBi 5GHz S45
268.40€ 286.70€
Brez DDV: 220.00€
- Proizvajalec: Ubiquiti
- Šifra: 3564
Paket vsebuje
- (2) Antena
- (2) Napajanje antene
- (2) Zaščitni pokrov
- (4) RSMA moški - RSMA moški prašič
- (2) Namestite nosilec + vijake
|
Priključki in vmesniki |
|
| Komplet rakete: | Da |
| RF konektorji: | (2) ženska RSMA |
|
Fizične lastnosti |
|
| Načrtovanje antene: | Parabolični |
| Obremenitev vetra [km / h]: \ t | 200 |
| Namen: | Na prostem |
| Teža [kg]: | 7,4 |
| Globina [mm]: | 386 |
| Širina [mm]: | 650 |
| Višina [mm]: | 650 |
|
Brezžične funkcije |
|
| Navzkrižna izolacija [dB]: | 35 |
| MIMO, SISO: | 2 x 2 (poševno) |
| Polarizacija: | VH (poševno) |
| Razmerje F / B [dB]: | 30 |
| VSWR: | <1,6 |
| Brezžična frekvenca: | 5 GHz |
| Širina snopa azimuta (-6dB) [°]: | 6, 6 |
| Vrsta antene: | Usmerjeno |
| Pridobitev antene [dBi]: | 30 |
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | UBNT airFiber 2x Dish 30dBi 5GHz S45 |
| Product Name | UBNT airFiber 2x Dish 30dBi 5GHz S45 |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | ubnt-airfiber-2x-dish-30dbi-5ghz-s45 |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...