Ubiquiti LiteBeamAC M5 Gen2, izboljšana zunanja baza 5G AC z vgrajeno grid anteno 23dB z GLAN pliključkom, podpora PoE 24V, velike hitrosti do 866Mbps na daljše razdalje
2x2 MIMO Airmax AC CPE
LiteBeam AC je ultra lahek Airmax ac CPE napravo z neverjetno ponudbo in razdiralnega cen.
Upravljanje Wi-Fi Radio
LiteBeam AC vključuje ločen Wi-Fi radio za hitro in enostavno namestitev z uporabo vaše mobilne naprave.
Izboljšana Montaža in prenapetostne zaščite
Poleg izboljšano zaščito proti ESD dogodke, LiteBeam AC ponuja bolj robusten nosilec z ločenimi azimuta in višin prilagoditve.
Zdaj z airOS 8 in airView
airOS 8 ponuja zmogljive funkcije, vključno s podporo Airmax ac protokola, v realnem času RF analitike in povsem novo zasnovo za večjo uporabnost.
High-Gain, usmerjenim, 2x2 MIMO antena
LiteBeam AC zagotavlja 23 dB od dobička za povezljivost na dolge razdalje in uporablja smerne antene vzorec za boljšo imuniteto hrupa.
Preboj Industrijsko oblikovanje
Poleg svobodo tri osi trase, LiteBeam AC celoti sestavi v nekaj sekundah - brez orodja, potrebna. Samo, da je za pol-montažo, zahteva en ključa.
Kompakten v velikosti, glede na težo
Lahka obliki faktorja vsebovane v ultra kompaktni embalaži je LiteBeam AC je idealen za ladijski promet in logistiko.
| Default | |
| Image Label | Ubiquiti AirMax NanoBridge M5-22dB |
| Product Name | Ubnt AirMAX LiteBeamAC M5AC-23 Gen2 |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Ubiquiti AirMax NanoBridge M5-22dB |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Ubiquiti AirMax NanoBridge M5-22dB |
| URL Key | ubnt-airmax-litebeamac-m5ac-23-gen2 |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...