Barwing potopna črpalka BWV 12V / 45W
40.87€ 46.97€
Brez DDV: 33.50€
- Proizvajalec: Barwing
- Šifra: 0830
Barwing ekonomična vodna potopna črpalka za prečrpavanje s sitom 18-22l/min, poraba nekje 45W za Sistem do 12V intervalno delovanje, 1m napajalnega kabla, višina 14m
- Model BWV-12 45W
- Napetost delovanja 12V
- Pretok vode do 18-22l/min
- Sito za umazano vodo
- Višina črpanja do 14m
- Maksimalni tok do 3,7-4.2A
- Priključni kabel 1m
- Velikost 13.5 x 8 cm
- Delovanje intervalno 30min
- Priključna cevka 10mm
- Teža 0.5 kg
| Default | |
| Image Label | Barwing potopna črpalka BWV 12V / 45W |
| Product Name | Barwing potopna črpalka BWV 12V / 45W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Barwing potopna črpalka BWV 12V / 45W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Barwing potopna črpalka BWV 12V / 45W |
| URL Key | barwing-potopna-crpalka-bwv-12v-45w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...