Časovno stikalom LCD 2" z DIN nosilcem in minutnim intervalom, program 1min-168h dan za 12V sistem in do 20A
-
Model Časovno stikalo LCD 12V Material Plasticno ohisje Barva izdelka Black Program ON/OFF 10x 24ur / 7.dni Vhodna napetost 12V Časovni interval <0.5s/day Lastna raba <1W Tokovna kapaciteta Max 25A - Nazivni do 20A Nastavitveno obmocje 1Min-168Hours Delovna temp. -20~60C Izkoristek <95% Dimenzije 12.3 x 7.5 x 5.1 cm Teža 0.3 kg
| Default | |
| Image Label | Časovno stikalo LCD DIN 20A DC12V |
| Product Name | Časovno stikalo LCD DIN 20A DC12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Časovno stikalo LCD DIN 20A DC12V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Časovno stikalo LCD DIN 20A DC12V |
| URL Key | asovno-stikalo-lcd-din-20a-dc12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...