Voltcraft Pretvornik DC SMP60 z avto cigaretnim vtičem 12-16V s stikalom na DC 5-12V z 5A do 60W, nastavki, uporaba za manjše multimedijske naprave
- Model Voltcraft takt SMP60
- Priključki vtič za avto cigaretni vžigalnik
- Vhodne napetosti DC 12-16V
- Izhodna napetost DC 5-12V
- Tipski nastavki DC napajanja
- Izkoristek do 86%
- Tok do 5A, Moč do 60W
- Dimenzije 9 x 6 x 3 cm
- Teža 0.3 kg
| Default | |
| Image Label | Pretvornik SMP60 DC12V / 5-12V |
| Product Name | Pretvornik SMP60 DC12V / 5-12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Pretvornik SMP60 DC12V / 5-12V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Pretvornik SMP60 DC12V / 5-12V |
| URL Key | pretvornik-smp60-dc12v-5-12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...