Esotec potopna črpalka GR 12V / 20W
125.66€
Brez DDV: 103.00€
- Proizvajalec: Manufacturer
- Šifra: 0826
Esotec solarna ekonomična potopna črpalka za ribnike in potoček do 2400l/uro poraba 18-21W za Sistem 12-18V, 5m napajalnega kabla
- Model GARDA 12-18V / 17-21W
- Podrobnosti produkta KLIK
- Napetost delovanja 12-18V
- Pretočnost do 1800-2400 l/uro
- Višina curka do 1.05 - 2.1m
- Priključni kabel 5m
- Velikost 15 x 22 x 30 cm
- Teža 2.0 kg
| Default | |
| Image Label | Esotec potopna črpalka GR 12V / 20W |
| Product Name | Esotec potopna črpalka GR 12V / 20W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Esotec potopna črpalka GR 12V / 20W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Esotec potopna črpalka GR 12V / 20W |
| URL Key | esotec-potopna-crpalka-gr-12v-20w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...