Esotec pumpa s filtrom 12-24V / 3-12W
44.53€
Brez DDV: 36.50€
- Proizvajalec: Manufacturer
- Šifra: 0823
Esotec solarna ekonomična vodna črpalka za ribnike do 750l/uro s filtrom 3-12W za Sistem 12-24V, 5m napajalnega kabla, več nastavkov vodometa
- Model ESO-12 3-12W
- Napetost delovanja 12-24V
- Delovanje na 12V/3W in 24V/12W
- Pretočnost 450l do 750 l/uro
- Višina curka do 0.8 - 1.8m
- Priključni kabel 5m
- Velikost 15 x 9 x 10 cm
- Teža 1.00 kg
| Default | |
| Image Label | Esotec pumpa s filtrom 12-24V / 3-12W |
| Product Name | Esotec pumpa s filtrom 12-24V / 3-12W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Esotec pumpa s filtrom 12-24V / 3-12W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Esotec pumpa s filtrom 12-24V / 3-12W |
| URL Key | esotec-pumpa-s-filtrom-12-24v-3-12w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...