Prilagodljive plošče Max serija ima nizko težo, enostaven za uporabo , upogibna trdnost płaszyźnie obrazu 15 stopinj. Moduli so popolnoma vodotesni, prilagojeni za uporabo na jahti, avtodomu, prikolici, čolnu, vozičku za golf.
| Model | FLEX 160W MAX |
| stvari | Monokristalni silicij |
| Največja sistemska napetost [V DC] | 500 |
| Napajalna moč Max: Vmp [V] | 18 |
| Maks. Tok: Imp [A] | 8.9 |
| Odprta napetost Voc [V] | 21,6 |
| Tok kratkega stika: Isc [A] | 9.7 |
| Powłowka | TPT |
| Celice [mm] | Mono 156x156 |
| Povezovalna škatla | IP67 |
| priključek | Tip MC4 |
| Mere [mm] | 1480x665x3 |
| Teža [kg] | 3,2 kg |
| Certifikati | CE ISO ROHS FCC |
| Delovna temperatura [° C] | -40 do +85 |
| Toleranca moči [%] | - / + 3 |
* Parametri so določeni v pogojih STC: 1000 W / m2; 25 stopinj C; AM 1.5.
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Flex Max Mono Panel 12V 160W |
| Product Name | Flex Max Mono Panel 12V 160W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | flex-max-mono-panel-12v-160w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...