Flex Max Mono Panel Long 12V 50W
107.97€
Brez DDV: 88.50€
- Šifra: 3638
Prilagodljive plošče Maxx serija ima nizko težo, enostaven za uporabo , upogibna trdnost płaszyźnie obrazu 15 stopinj.
Moduli so popolnoma vodotesni, prilagojeni za uporabo na jahti, avtodomu, prikolici, čolnu, vozičku za golf.
| Simbol izdelka | FLEX-M 50W MAX LONG |
| Največja moč [W] | 50W |
| Toleranca moči [%] | ± 3% |
| Učinkovitost celic (%) | 17,5% |
| Število celic | 34 |
| Napajalna napetost Vmp [V] | 18,7 |
| Maks. Tok: Imp [A] | 2.67 |
| Odprta napetost Voc [V] | 22.1 |
| Kratkostični tok: Isc [A] | 3.19 |
| Največja napetost sistema | 500V |
| Delovna temperatura | -40 do +85 |
| dimenzija | 350x980x3mm |
| Teža [kg] | 1,97 KG |
| Terminal | MC4 |
* Parametri so določeni v pogojih STC: 1000 W / m2; 25 stopinj C; AM 1.5.
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Flex Max Mono Panel Long 12V 50W |
| Product Name | Flex Max Mono Panel Long 12V 50W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | flex-max-mono-panel-long-12v-50w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...