GCell Pretvornik INV22 DC12V SIN1500W
242.17€
Brez DDV: 198.50€
- Šifra: 3879
Green Cell pure sinusni pretvornik INV22 DC12V na AC230V moči 1500W/3000W, sinhronizacija frekvence 50Hz EU tipa E, priključni kabli baterije in USB polnjenja elektronike
| Model GCell INV22 | |
| Zaščita pred pregrevanjem | Da |
| Izkoristek | 85% |
| Poraba prostega teka | 1,1A |
| Vhodna napetost | 12V DC |
| Izhodna napetost | 230V AC |
| Izhodna frekvenca | 50Hz |
| Prenapetostna zaščita | Da |
| Uporabna moč (neprekinjeno) | 1500W |
| Tip sinusnega vala | Čisti sinusni val |
| Maksimalna točkovna moč | 3000W |
| Vrednost varovalke | 30A |
| Priključni kabel | Da |
| Velikost | 29.5 cm x 17,8 cm x 7,7 cm |
| Mere s pritrdilnim nosilcem | 31,2 cm x 17,8 cm x 7,8 cm |
| Teža | 4kg |
| Model GCell INV22 | |
| Zaščita pred pregrevanjem | Da |
| Izkoristek | 85% |
| Vhodna napetost | 12V DC |
| Izhodna napetost | 230V AC |
| Izhodna frekvenca | 50Hz |
| Prenapetostna zaščita | Da |
| Uporabna moč (neprekinjeno) | 1500W |
| Tip sinusnega vala | Čisti sinusni val |
| Maksimalna točkovna moč | 3000W |
| Vrednost varovalke | 30A |
| Priključni kabel | Da |
| Velikost | 29.5 cm x 17,8 cm x 7,7 cm |
| Mere s pritrdilnim nosilcem | 31,2 cm x 17,8 cm x 7,8 cm |
| Teža | 4kg |
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | GCell Pretvornik DC12V SIN1500W |
| Product Name | GCell Pretvornik DC12V SIN1500W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | gcell-pretvornik-dc12v-sin1500w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...