GCell Pretvornik INV18 DC24V SIN1000W
172.02€
Brez DDV: 141.00€
- Šifra: 3884
Green Cell pure sinusni pretvornik INV18 DC24V na AC230V moči 1000W/2000W, sinhronizacija frekvence 50Hz EU tipa E, priključni kabli baterije in USB polnjenja elektronike
| Model GCell INV18 | |
| Zaščita pred pregrevanjem | Da |
| Izkoristek | 85% |
| Poraba prostega teka | 0,4A |
| Vhodna napetost | 24V DC |
| Izhodna napetost | 230V AC |
| Izhodna frekvenca | 50Hz |
| Prenapetostna zaščita | Da |
| Uporabna moč (neprekinjeno) | 1000W |
| Tip sinusnega vala | Čisti sinusni val |
| Maksimalna točkovna moč | 2000W |
| Vrednost varovalke | 30A |
| Priključni kabel | Da |
| Velikost | 26.5 cm x 13,5 cm x 7,6 cm |
| Mere s pritrdilnim nosilcem | 27,2 cm x 13,5 cm x 7,8 cm |
| Teža | 3kg |
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | GCell Pretvornik DC24V SIN1000W |
| Product Name | GCell Pretvornik DC24V SIN1000W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | gcell-pretvornik-dc24v-sin1000w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...