Kompresijske univerzal HT548A klešče za montažo kompresijskih konektorjev za kablovje RG59, RG6, T113, T11, RG11 75Ω npr. TV/SAT in CATV
- Model KOMPRESS_HT548A
- Montaža konektorjev 75Ω
- Teža 0.75 kg
| Default | |
| Image Label | Klešče kompresijske HT548A RG6-11-59 |
| Product Name | Klešče kompresijske HT548A RG6-11-59 |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Klešče kompresijske HT548A RG6-11-59 |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Klešče kompresijske HT548A RG6-11-59 |
| URL Key | klesce-kompresijske-ht548a-rg6-11-59 |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...