Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex

1.22€

Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x SC/APC Singlemode Duplex

  • Model OPTON 2x SC/APC
  • Singlemode Duplex SC/APC
Default
Image Label Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex
Product Name Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex
Small Image Label Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex
URL Key opton-adapt-2xsc-apc-sm-duplex
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več