Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m

21.35€

Brez DDV: 17.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m

  • Model Opton Pigtial LC-UPC SM
  • Singlemode 12x kabel G652D
  • Komplet color priključni kabli
  • Kablel 0.9mm dolžina 1.5m
Default
Image Label Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m
Product Name Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m
Small Image Label Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m
URL Key pigtail-12x-sc-u-0-9-sm-g652d-1-5m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več