Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex

2.00€

Brez DDV: 1.64€

Optični adapter Ultimode 2x FC/APC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL

  • Model UM 2x FC/APC SM
  • Singlemode Simplex
  • Plastik ohišje, keramični vložek
Default
Image Label Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex
Product Name Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex
Small Image Label Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex
URL Key ultimode-544s2-2xfc-apc-sm-simplex
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več