Ultimode 566D 2xLC SM Duplex

2.44€

Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x LC/APC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL

  • Model UM 2x LC/APC SM
  • Singlemode Duplex LC
  • Plastik ohišje, keramični vložek
Default
Image Label Ultimode 566D 2xLC SM Duplex
Product Name Ultimode 566D 2xLC SM Duplex
Small Image Label Ultimode 566D 2xLC SM Duplex
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Ultimode 566D 2xLC SM Duplex
URL Key ultimode-566d-2xlc-sm-duplex
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več