Ubnt fiber napajalni usmernik z vgrajenim PoE adapterjem DC 50V / 1.2A za PoE podprto omrežno opremo ali nadzorne kamere
- Model USM_50-1.2-PoE
- Vhod 100-230V
- Izhodna moč do 60W
- Napetosti 50V
- Konektor 2x RJ45
- Data 1/2+3/6
- Power 4/5+7/8
- LED kontrolka
- Teža 0.5 kg
| Default | |
| Image Label | Napajalni PoE usmernik DC 50V / 1.2A |
| Product Name | Napajalni PoE usmernik DC 50V / 1.2A |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Napajalni PoE usmernik DC 50V / 1.2A |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Napajalni PoE usmernik DC 50V / 1.2A |
| URL Key | napajalni-poe-usmernik-dc-50v-1-2a |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...