Opton Patch OM3 LC-LC MM 30m

32.33€

Brez DDV: 26.50€

  • Proizvajalec: Opton
  • Šifra: 2919
Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 30m

  • Model Opton Pacth OM3 LC-LC MM
  • Optični konektor Duplex LC-LC UPC
  • Multimode Duplex 50/125um
  • Kablovje MultiMode duplex OM3
Default
Allow Gift Message Female
Product Name Opton Patch OM3 LC-LC MM 30m
Quantity Male
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
URL Key opton-patch-om3-lc-lc-mm-30m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več