Opton Patch OM3 MPO-12xLC 2m 12F

65.27€

Brez DDV: 53.50€

  • Proizvajalec: Opton
  • Šifra: 2929
Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 2m

  • Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MM
  • Optični konektor MPO-LC 12.vlaken MM
  • Multimode OM3 MPO
  • Povezava za tip QSFP+ ina Single SFP+
Default
Allow Gift Message Female
Product Name Opton Patch OM3 MPO-12xLC 2m 12F
Quantity Male
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
URL Key opton-patch-om3-mpo-12xlc-2m-12f
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več