SHUR črpalka umazane vode Piranha 12V-130W za prečrpavanje 126l/min, za Sistem do 12V, 1m napajalnega kabla, višina 2.5m za trajno delovanje
- Model PIRA358 12V - 130W
- Napetost delovanja 12V
- Pretok vode do 126l/min
- Višina črpanja do 2.5m
- Za trajno delovanje črpanja
- Tlačni priključek 3/4"
- Priključni kabel 1m
- Velikost 11 x 9 x 13 cm
- Teža 0.75 kg
| Default | |
| Image Label | Piranha črpalka umazane vode 12V 130W |
| Product Name | Piranha črpalka umazane vode 12V 130W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Piranha črpalka umazane vode 12V 130W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Piranha črpalka umazane vode 12V 130W |
| URL Key | piranha-crpalka-umazane-vode-12v-130w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...